Nowoczesne oprogramowanie wagowe – zobacz, jakie rozwiązania sprawdzą się w 2023 i 2024 roku!

Każdy przedsiębiorca, ale i pracownik zatrudniony w firmie, która zajmuje się np. spedycją, doskonale wie, że oprogramowanie do wagi samochodowej musi łączyć w sobie kilka kluczowych cech. Przede wszystkim musi być proste i intuicyjne w obsłudze. Równie ważną składową takiego softu są użyteczne rozwiązania, które realnie ułatwią pracę w firmie!wagifot. Miguel Perfectti/shutterstock.com
Komu przyda się profesjonalny program do wagi samochodowej?

Wbrew obiegowej opinii, taki software jest świetnym rozwiązaniem nie tylko dla firm, które działają w branży spedytorskiej, ale i dla szeregu innych podmiotów, które są obecne w polskim biznesie.

W tym gronie można wskazać zarówno na działalności, które produkują, a następnie dostarczają towar do klientów samodzielnie, jak i na przedsiębiorstwa lokalne lub regionalne, które współpracują tylko z jedną dużą firmą i realizują dla niej transport na określonym terenie.

Kolejnymi beneficjentami takiego rozwiązania będą też firmy świadczące usługi komunalne dla samorządów: wsi, powiatów i miast w całej Polsce. Można też tutaj wskazać na przedsiębiorstwa budowlane oraz te, które zajmują się przewozem środków chemicznych.

Jak widzisz, liczba potencjalnych zastosowań jest ogromna. Nie powinno więc dziwić, że coraz więcej podmiotów szuka takiego software’u – bo to duża oszczędność zarówno pieniędzy, jak i roboczogodzin, jakie pracownikom zajmuje wykonanie konkretnej czynności. Uniwersalne oprogramowanie wagowe, które zbiera świetne opinie tworzy GS Software.

Te funkcje oprogramowania wagowego w 2023 i 2024 roku to absolutny must-have!

Wiesz już, że taki software musi być jednocześnie aplikacją uniwersalną oraz wyspecjalizowaną. Jak to rozumieć? Można tu wskazać na szeroki zakres ważeń, które działa w kilku różnych trybach. Być może nigdy z nich nie skorzystasz, jednak nie można wykluczyć, że z czasem Twoje przedsiębiorstwo rozwinie się w takim kierunku, gdzie kilka różnych trybów ważenia będzie po prostu niezbędne. Warto mieć wtedy pod ręką narzędzie, które poradzi sobie z tym zadaniem.

Tutaj raz jeszcze można wskazać na aplikację od GS Software. Soft tej polskiej firmy wspiera ważenia:

●    pojedyncze,
●    podwójne,
●    z ręki,
●    wielokrotne,
●    usługowe,
●    na sztuki,
●    z wykorzystaniem wagi paletowej.

Dobrze byłoby też, gdyby w razie braku kompatybilności z wagą, jakiej używasz w firmie, deweloper za darmo dostarczył Ci aktualizację, dzięki której urządzenie będzie oficjalnie wspierane przez aplikację wagową. Eliminuje to ryzyko błędnego pomiaru praktycznie do zera.

Pośród funkcji, które z pewnością docenisz, trzeba też wskazać na:
●    łatwy dostęp do listy już zrealizowanych ważeń,
●    dedykowany tryb podglądu kwitów (z możliwością ich wydruku w różnych formatach),
●    tryb generowania raportów, który zapewni Ci dostęp do wszystkich kluczowych danych
      w jednym miejscu,
●    możliwość eksportu plików w popularnych formatach, ze szczególnym naciskiem na .CSV.

Atutem będzie też duża liczba modułów, z których możesz, ale nie musisz korzystać. Można tu wskazać np. na rozwiązania, które umożliwiają szybkie fakturowanie, zarządzanie bazą klientów czy pracownikami, ich urlopami i przepracowanymi nadgodzinami. Możliwości są ogromne.

Pamiętaj też o tym, że niskie wymagania sprzętowe to zaleta, którą wiele osób bagatelizuje. Gdyby okazało się, że Twój stary komputer nie wyrabia i aplikacja wagowa działa niestabilnie, to zakup nowej maszyny może kosztować całkiem sporo. Na szczęście producenci profesjonalnego oprogramowania, jak GS Software, dbają o to, by ich produkty działały płynnie nawet na starszych pecetach.


art. sponsorowany
Ocena (4.0) Oceń: