Letnie stylizacje z second handu - zdjęcia

Nastało lato, wspólnie z naszą znajomą stylistką Panią Moniką Sekułą, przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji stylizacji na bazie ubrań znalezionych w second handach. Zobaczcie jakie cudeńka udało się znaleźć w sklepach tego typu.



ubraniafot. Sasapin Kanka/Shutterstock

1. Beżowa sukienka

Beżowa sukienka z dekoltem hiszpańskim idealna na letnie dni. Na zdjęciu w połączeniu z płaskimi butami typu mule. Może być oczywiście w połączeniu ze szpilkami wtedy będzie wersja bardziej elegancka.
sukienka bezowa
Beżowa sukienka w stylu hiszpanki idealnie sprawdzi się na letnie wyjścia. fot. M.Sekuła
2. Kolorowy kombinezon

Kolorowy kombinezon jest świetną alternatywą dla sukienki. Może być wykorzystany jako stylizacja codzienna do sandałek lub klapek, ale również do butów na obcasie na wieczorne wyjście.
kombinezon
Letni kombinezon w soczystych kolorach podkreśli opaleniznę. fot. M.Sekuła
3. Zielona sukienka

Zielona sukienka może być stylizacją wykorzystaną zarówno do butów na płaskim obcasie jak i również do szpilek. Idealnie pasuje na przyjęcie weselne. Fason sukienki jest bardzo kobiecy. Sukienka ma przepiękny dekolt i kolor.
sukienka
Zielona sukienka to ciekawa propozycja np. na przyjęcie weselne. fot. M.Sekuła
Jak Wam się podobają letnie stylizacje? Jak widać w popularnych sklepach z odzieżą z drugiej ręki można znaleźć wiele cudnych ciuchów, a przede wszystkim to gwarancja tego, że Wasza stylizacja będzie unikalna.

Monika Sekuła - osobista stylistka. Od kilku lat pomaga profesjonalnie zarówno kobietom, jak i mężczyznom, w kreowaniu ich wizerunku i odnalezieniu spójnego stylu. Pokazuje jak robić efektywne zakupy i kompletować szafę idealną. Organizuje warsztaty wizerunkowe dla kobiet, prowadzi szkolenia dla firm, uczestniczy w eventach modowych. Wie jak ważne jest, by czuć się dobrze ubranym, a nie przebranym. Więcej informacji na stronie: www.monikasekula.pl

opr. redakcyjne M.Nowak
Ocena (2.3) Oceń: