Środa 19.10.2022

InPost Fresh – bo życie może być prostsze

Od dawna powszechne jest zamawianie jedzenia z dostawą. Dotychczas tyczyło się to jednak gotowych dań z restauracji. Na szczęście rynek usług nieustannie się rozwija, dzięki czemu dziś za pośrednictwem InPost Fresh możemy zamówić artykuły spożywcze prosto pod swój adres.zakupyfot. shutterstock

Ile warty jest czas?

To bardzo ważne pytanie. W dzisiejszych czasach jesteśmy bowiem niezwykle zabiegani. Ciągle gdzieś pędzimy, żałujemy, że nie możemy się rozdwoić. Myślimy nad tym, jak zoptymalizować swój grafik, jak znaleźć choć kilka wolnych chwil w ciągu doby. A teraz zastanów się nad tym, ile czasu każdego miesiąca poświęcasz na dojeżdżanie do sklepu i robienie zakupów. Takie wyprawy zawsze trochę trwają, szczególnie jeśli do marketu trafiamy w godzinach szczytu. Ten czas równie dobrze mógłby być Twój. Wykorzystany w zupełnie inny sposób, do innych celów.

Dlaczego InPost Fresh?

InPost Fresh to usługa, dzięki której zamówimy w ramach opcji „w Twoim mieście” produkty ze sklepów Makro czy Carrefour prosto do naszych drzwi. Możemy również wybrać wariant „w całej Polsce”, wówczas zamówienie odbierzemy wprost z automatu Paczkomat® z innych sklepów. Zalet takiej formy nabywania produktów jest wiele.

Przede wszystkim jest to znaczna oszczędność czasu. O tym jednak już wspomnieliśmy. Niektórzy mogą obawiać się, że ich produkty dotrą uszkodzone. Nic bardziej mylnego. Po pierwsze, kurierzy InPost Fresh są znakomicie przeszkoleni. Wiedzą, w jaki sposób pakować i przenosić artykuły spożywcze. Po drugie, flota dostawcza to pojazdy będące istnymi chłodziarko-zamrażarkami na kółkach. Dzięki temu każdy produkt jest odpowiednio przechowywany podczas transportu.

Wybór towarów również jest ogromny. Przeglądając aplikację InPost fresh z pewnością znajdziesz produkty, których potrzebujesz. Dodajmy, że jest to nie tylko żywność. Środki do higieny czy chemię również nabędziesz bezpośrednio z poziomu telefonu komórkowego.

Szeroki wybór produktów ekologicznych

W ostatnich latach coraz częściej patrzymy na to, co trafia na nasze talerze. Bardzo nas to cieszy, tym bardziej, że wzrasta popularność żywności ekologicznej. Czytanie składów opakowań wielu Polakom weszło już w nawyk. Kupowanie produktów wysokiej jakości jest zresztą bardzo opłacalne dla naszego zdrowia. Odpowiednio zbilansowana dieta to lepsze samopoczucie, rzadsze chorowanie i odpowiednio odżywiony organizm.

InPost Fresh https://inpostfresh.pl/ również zdaje sobie z tego sprawę. Dzięki temu w ofercie sklepów bez problemów natraficie na wysokiej jakości żywność ekologiczną. Z doświadczenia wiemy, że nie w każdym sklepie jest ona łatwo dostępna. Tymczasem za pośrednictwem aplikacji zamówicie ją bez problemu. Nie ma sensu chodzić po różnych marketach i szukać upragnionych produktów, gdy wszystko można bez problemu zamówić za pośrednictwem telefonu.

Naszym zdaniem InPost Fresh może pomóc wielu Polakom. To dobry sposób na zdecydowanie więcej czasu dla siebie, łatwy dostęp do ulubionych produktów oraz kupowanie zawsze wysokiej jakości jedzenia.


art.sponsorowany
Ocena (4.1) Oceń: