Kapitan Warszawa uczy pomagania i szuka właśnie Ciebie!
Ekologia.pl Wydarzenia Akcje Kapitan Warszawa uczy pomagania i szuka właśnie Ciebie!

Kapitan Warszawa uczy pomagania i szuka właśnie Ciebie!

aktywna rodzina

Już w ten weekend pokonacie plagę lenistwa i pomożecie potrzebującym dzieciom! A co czeka na Was w kolejne weekendy sierpnia? Weźcie udział w trzymających w napięciu grach miejskich i pomóżcie nam pomagać innym!  W trakcie każdej gry dodatkowo odkryjecie organizacje pozarządowe działające w Warszawie i dowiecie jak Wy możecie im pomagać!

Aby wziąć udział w bohaterskiej akcji Kapitana Warszawa, wejdź na stronę https://www.zapisyzwalcznude.pl/ zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny!
Nie lada gratka czeka w ten weekend na mieszkańców Targówka i Śródmieścia. Już 29 i 30 lipca Kapitan Warszawa odwiedzi właśnie te dzielnice! Będzie on walczył z plagą lenistwa, która zapanowała w Dzielnicy Targówek oraz uczył pomagać potrzebującym dzieciom w Ognisku Dziadka Lisieckiego!

Kolejne fascynujące gry czekają na Was już 12 i 13 sierpnia. Od czerwca pomagacie nam ratować cały świat.. ale czy potrafilibyście uratować każdego? 13 sierpnia zmienicie się w ratowników, pielęgniarzy, a nawet chirurgów i sprawdźcie czy poradzicie sobie w każdej sytuacji..!  Razem z drużyną Kapitana Warszawy spróbujcie najtrudniejszego zawodu świata! Być może ktoś z was będzie kiedyś lekarzem?

W terminie od czerwca do października superbohater Kapitan Warszawa przeprowadzi nabór i odnajdzie najbardziej bezinteresownych i pomocnych mieszkańców Warszawy, którzy pomogą mu przekazywać wiedzę na temat tego co każdy z nas może zrobić dla dobra dla naszego osiedla, dzielnicy i całej Warszawy!  Spotykamy się w każdej dzielnicy! Drużyna, która weźmie udział w największej ilości gier miejskich i zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma specjalną nagrodę: wyjazd do jednego z dwóch wspaniałych miejsc dla całej rodziny!
1.    Fundatorem Pobytu jest Bałtowski Kompleks Turystyczny
2.    Fundatorem Pobytu jest Pensjonat Reymontówka

Twoje miejsce jest w naszych szeregach – pomóż nam pomagać!
Udział w wydarzeniach jest BEZPŁATNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 20 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.
Kolejne wyzwania czekają na Was:

  • Śródmieście- Ognisko Dziadka Lisieckiego – 30.07
  • Targówek- Park im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”- 29.07
  • Teren Nadwiślany- 12.08
  • Praga Północ-13.08
  • Ursus-19.08
  • Ochota-20.08
  • Żoliborz-26.08
  • Włochy 27.08

 
Kolejne wydarzenia w sierpniu i wrześniu – sprawdź na naszej stronie pełen harmonogram.
Wielki finał gier miejskich Aktywna Rodzina odbędzie się 7 października na Błoniach Stadionu PGE Narodowego wraz z piknikiem Narodowego Dnia Sportu www.narodowydziensportu.pl.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/

4.9/5 - (14 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments