Wesprzyj dzieci z Syrii poprzez Unicef
Ekologia.pl Wydarzenia Akcje Wesprzyj dzieci z Syrii poprzez Unicef

Wesprzyj dzieci z Syrii poprzez Unicef

unicef

W kraju ogarniętym wojną zima to szczególnie trudny okres. Chore, pozbawione bezpiecznego schronienia i często ranne dzieci walczą o każdy dzień. Zimą grozi im śmierć.

Bez pomocy z zewnątrz zima może być kolejnym ciosem dla dzieci, które przeszły już tak wiele, mówi Geert Cappelaere, Dyrektor Regionalny UNICEF na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Ich zdrowie jest słabe z powodu niedożywienia, złej opieki zdrowotnej i przesiedleń. Hipotermia i infekcje układu oddechowego stanowią poważne zagrożenie – nie leczone prowadzą do śmierci.

Przekaż darowiznę
Przekazując darowiznę, podarują Państwo najmłodszym ciepło, którego bardzo potrzebują. Jeden koc może uratować życie dziecka. Prosimy, nie czekaj. Państwa wsparcie ma teraz ogromne znaczenie.
UNICEF jest na miejscu i niesie pomoc na terenie niemal całej Syrii i w państwach ościennych. Pomagamy, dostarczając dzieciom ciepłą odzież, buty i koce. UNICEF zapewnia najmłodszym dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej oraz ogrzewa szkolne klasy, w których dzieci mogą schronić się przed mrozem i czuć się bezpiecznie. Niestety, potrzeby są ogromne, dlatego potrzebujemy Państwa wsparcia!

Co możesz zapewnić dzieciom z Syrii?
Spraw, aby żadne dziecko z Syrii nie zamarzło tej zimy. Liczy się każda wpłata.
Poniżej znajdą Państwo przykłady, co może zapewnić Państwa darowizna:
53 zł – 20 opakowań wysokoenergetycznych herbatników, które w skrajnych warunkach zapewniają dzieciom pełnowartościowy posiłek
122 zł – ciepłe koce, które ogrzeją 5 dzieci
186 zł – zestaw ciepłej odzieży dla dziecka

Jak wpłacać pieniądze?

Wpłat można dokonywać za pośrednictwem strony UNICEF Polska: www.unicef.pl/syria lub bezpośrednio na konto akcji: 04 1020 1026 0000 1102 0204 8577, Stowarzyszenie UNICEF Polska, Al. Wilanowska 317, 02 -665 Warszawa.
Dziękujemy w imieniu syryjskich dzieci.

4.6/5 - (14 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments