Co warto przeczytać zimą?
Ekologia.pl Kobieta Kultura Co warto przeczytać zimą?

Co warto przeczytać zimą?

Zima to sezon, który najchętniej spędzilibyśmy pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty w ręku. Jak umilić sobie ten czas? Polecamy zajrzeć do inspirujących książek. Dziś prezentujemy dwie książki, które zwiększą naszą wiedzę o tym co kryje się w kosmetykach, a także zainspirują co pić, aby było zarazem zdrowo i bez nudy.

zima

fot.Shutterstock
Niebezpieczne kosmetyki. Jak uniknąć nowotworów, bezpłodności, chorób tarczycy, przedwczesnego starzenia i innych dolegliwości
Czy z własnej woli pozwoliłbyś na długotrwałe trucie całego organizmu? Nie? Dlaczego więc codziennie aplikujesz sobie solidną porcję chemii wraz z preparatami pielęgnacyjnymi? Autorka przez lata pracowała w branży marketingowej i miała wgląd w praktyki stosowane w przemyśle kosmetycznym. Teraz ujawnia fakty na temat toksycznych substancji w kosmetykach. Dzięki tej książce poznasz ich szkodliwy wpływ na zdrowie i nauczysz się je rozpoznawać. Unikniesz reakcji alergicznych, podrażnień i swędzenia. Zrozumiesz związek jaki mają toksyny z powstawaniem chorób takich jak bezpłodność, choroby tarczycy czy nowotwory. Pozbędziesz się wypadania włosów, pieczenia i przesuszonej skóry. Zaczniesz czytać etykiety i postawisz na jakość produktów. Poznaj całą prawdę o kosmetykach dzięki tej publikacji.

niebezpieczne

fot. wydawnictwo Vital


Naturalne wody owocowe. Jak prawidłowo wykonać energetyzujące, oczyszczające i antyoksydacyjne izotoniki
Czujesz, że nie możesz żyć bez słodkich napojów? Wiesz, ile dodatkowego cukru dostarczasz w ten sposób swojemu organizmowi? Skorzystaj z prostych przepisów na naturalne wody owocowe i zadbaj o swoje zdrowie. Nie tylko nawodnisz organizm, ale również dostarczysz witamin i składników odżywczych, poprawisz metabolizm i zadbasz o zdrowie narządów. Zwiększysz poziom energii, zniwelujesz zmęczenie, bóle głowy, poprawisz koncentrację i produktywność. Wody owocowe zmniejszają ryzyko cukrzycy, chorób serca, udaru i innych dolegliwości. Zaczniesz dowolnie łączyć owoce i tworzyć własne kompozycje smakowe. Poznasz sposoby na wykorzystanie raz użytych owoców i zamienisz je w smaczne przekąski. Woda owocowa – dzięki niej nie będzie już nudy, a przy tym zniwelujesz cukry dostarczane ze słodkich napojów.

natualne wody

fot. wydawnictwo Vital

Polecamy i zapraszamy do lektury powyższych książek. Mogą one także stać się doskonałym upominkiem świątecznym dla bliskich.

Źródło: materiały prasowe

4.8/5 - (16 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments