Chcesz podarować ukochanej unikatowy pierścionek zaręczynowy? Zaprojektuj własny!
Ekologia.pl Kobieta Chcesz podarować ukochanej unikatowy pierścionek zaręczynowy? Zaprojektuj własny!

Chcesz podarować ukochanej unikatowy pierścionek zaręczynowy? Zaprojektuj własny!

Zaręczyny to taka chwila w życiu, w której emocje sięgają zenitu. Dlatego nic dziwnego, że chcesz się do niej dobrze przygotować i wybrać dla swojej ukochanej najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy. A czy pomyślałeś kiedyś, że… mógłbyś go samodzielnie zaprojektować? Brzmi niewiarygodnie, ale jest możliwe. Dowiedz się, jak to zrobić.

fot. materiały partnera
Spis treści

Pierścionek zaręczynowy szyty na miarę uczuć

Nie od dziś wiadomo, że pierścionek zaręczynowy jest symbolem miłości. To drobiazg, który wyraża więcej niż słowa. A dla obdarowanej nim osoby jest bezcenny. Dlatego koniecznie dołóż wszelkich starań, aby sięgnąć po model, który przyprawi Twoją drugą połówkę o szybsze bicie serca. Jeśli samodzielnie zaprojektujesz pierścionek zaręczynowy, zapewniamy, że osiągniesz podwójny efekt „wow”.

Projektowanie pierścionka zaręczynowego – od czego zacząć?

Pewnie pomyślisz, że łatwo powiedzieć, trudniej zrobić? Nic bardziej mylnego, ponieważ jubiler Savicki oddaje do Twojej dyspozycji konfigurator pierścionków zaręczynowych. Może brzmi to trochę technicznie, ale uprzedzamy – to wcale nie jest trudne. Za to rezultat naprawdę zachwyca, chociażby z tego względu, że otrzymujesz oryginalny drobiazg, dosłownie szyty na miarę oczekiwań.
Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać w konfiguratorze, jest wybór modelu pierścionka zaręczynowego. Zadecyduj, czy produkt ma mieć jeden, czy więcej kamieni i w jaki sposób mają być ułożone. Na tym etapie zdecyduj również czy mają być dodatkowo osadzone w szynie.

Następnie konieczne jest określenie kruszcu, z jakiego będzie wykonany pierścionek zaręczynowy. Podpowiadamy, że klasyczne żółte złoto nie jest jedyną opcją. Różowe, białe, a nawet czarne prezentują się nie mniej zachwycająco. Dopasuj kolor kruszcu do biżuterii, w jakiej gustuje Twoja ukochana. Jeśli na przykład lubi srebro, rozważ wybór pierścionka zaręczynowego z białego złota, który będzie pięknie komponował się z innymi błyskotkami.

obraczki

fot.materiały partnera

Dzięki intuicyjnemu kreatorowi możesz stworzyć idealny pierścionek zaręczynowy.

Kamień szlachetny w pierścionku zaręczynowym

Po wyborze kruszcu pierścionka zaręczynowego musisz podjęć decyzję w kwestii kamienia – głównego, w koronie oraz w szynie. Te dwa ostatnie aspekty są oczywiście opcjonalne i nie dotyczą klasycznych pierścionków typu Soliter. Konieczne jest także określenie wielkości oczka. Pamiętaj, że chociaż w kwestii popularności przodują diamenty, Ty możesz pójść inną drogą i wybrać szafir, szmaragd, rubin czy inny kamień. Ważne, jest tylko to, aby najlepiej pasował do przyszłej narzeczonej.

Ostatni krok to wybór graweru. Nie musisz się na niego decydować, ale podpowiadamy, że jest to doskonały sposób na personalizację biżuterii, więc warto rozważyć taką opcję. Cytat, sentencję czy cokolwiek zapragniesz, możesz umieścić na pierścionku za darmo, jeśli skorzystasz z oferty tego jubilera: https://savicki.pl/.

Finalizacja zamówienia obejmuje wybór odpowiedniego rozmiaru pierścionka zaręczynowego i określenie próby kruszcu. Gotowy, zaprojektowany model możesz obejrzeć z każdej strony w konfiguratorze, aby mieć pewność, że wygląda tak, jak zaplanowałeś. Prawda, że proste?

obraczki

fot. materiały partnera

Przy pomocy konfiguratora możesz stworzyć klasyczny lub oryginalny pierścionek zaręczynowy.

Zaufaj sprawdzonym jubilerom

Aby mieć pewność, że gotowy wyrób nie rozczaruje Cię jakością, zdecyduj się na skorzystanie z usług firmy mającej kilka dekad doświadczenia w tworzeniu biżuterii. Profesjonaliści dbają, by wszelkie kruszce oraz kamienie szlachetne pochodziły wyłącznie z legalnych źródeł i wyróżniały się najwyższą jakością. Co więcej, u jubilera Savicki za pierścionek możesz zapłacić w klasyczny sposób albo kryptowalutami.

Pierścionek zaręczynowy jest piękną opowieścią o miłości. Napisz ją sercem i od serca zaprojektuj go dla swojej drugiej połówki. Dzięki temu sprawisz, że będzie jedyny w swoim rodzaju – tak jak uczucie, które połączyło Cię z ukochaną.

 

art.sponsorowany
5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments