Ksiądz Jakub z serialu „1670” zachęca do wsparcia schronisk dla zwierząt
Ekologia.pl Wiadomości Ciekawostki i zagadki przyrodnicze Mafia dla psa znów atakuje! Ksiądz Jakub z serialu „1670” zachęca do wsparcia schronisk dla zwierząt

Mafia dla psa znów atakuje! Ksiądz Jakub z serialu „1670” zachęca do wsparcia schronisk dla zwierząt

Mafia dla psa
fot. youtube

Albert w święta podjął decyzję o adopcji psa. Jednak po jakimś czasie zmienił zdanie. Pies zniknął z jego życia, ale do gry wkroczyli oni – Złości Pełne Wyrzuty Sumienia! Plejada gwiazd wraz ze świetną ekipą filmową popełniła kampanię społeczna o „Bandyckich Wyrzutach Sumienia” czyli nową odsłonę kultowej Mafii dla Psa, która ma zachęcić do wsparcia schronisk dla zwierząt. Pieniądze trafią do zwierząt ze schroniska w Dalabuszkach i z Fundacji Kundelek.

„Adoptuj rozważnie (…) Pies to nie jest zawiesiutek na gałązkę czy inne świąteczne barachło, które możesz wraz z paragonem zwyczajnie zwrócić” – tak można podsumować kampanię.

Mafia dla psa wraca do gry z nową kultową kampanią dotyczącą świadomej adopcji psów. W rolę Alberta wciela się Michał Sikorski, znany z roli w serialu „1670”. W spocie zobaczymy także Michała Czerneckiego, Marcina Sztabińskiego, Piotra Karolaka oraz Giorgosa Stylianou-Matsisa, którzy wystąpili jako wyrzuty sumienia dręczące głównego bohatera. Pełne dezaprobaty spojrzenia w stronę Alberta kierują także Daria Polunina i Lilia Walczuk.

Gwiazdami tej kampanii są przede wszystkim Wiesia i Krysia, czyli adoptowane psiaki aktorki – Zosi Zborowskiej.

Nowy spot został wyreżyserowany przez kolektyw Państwo Rodzeństwo, a wyprodukowany przez dom produkcyjny Flota Filmowa.

Zbiórkę można wesprzeć pod poniższym linkiem: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/wyrzuty

Ekologia.pl (JSz)

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments