Firmy wobec wyzwań zrównoważonego rozwoju
Ekologia.pl Wydarzenia Konferencje Firmy wobec wyzwań zrównoważonego rozwoju

Firmy wobec wyzwań zrównoważonego rozwoju

24 listopada po raz szósty będzie miała miejsce konferencja „Sustainable Economy Summit”. Wydarzenie odbędzie się w całości online i będzie okazją do debaty o zaangażowaniu przedsiębiorców w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu.

ses

grafika: materiały prasowe
Wyjątkowy projekt Executive Club ma na celu podkreślenie ogromnego znaczenia zaangażowania polskich przedsiębiorców na rzecz promowania i wdrażania idei zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu. Na wydarzenie zapraszane są czołowe postacie polskiej gospodarki i autorytety świata nauki, z ogromnym dorobkiem w obszarze rozwoju innowacji na rzecz ochrony środowiska i wspierania działań związanych z nurtem SRI oraz CSR. Tematami przewodnimi dyskusji panelowych tegorocznej edycji będą m.in. ekotechnologie przyszłości, Europejski Zielony Ład, gospodarka cyrkularna i alternatywne źródła energii.

Zwieńczeniem konferencji będzie ogłoszenie laureatów konkursu „Sustainable Economy Awards”. Nagrody przyznane zostaną spółkom oraz wybitnym jednostkom, które wyróżniły się osiągnięciami w zakresie działalności społecznej oraz działaniami proekologicznymi, mającymi wpływ na zrównoważony rozwój.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdą Państwo na stronie:
https://executiveclub.pl/sustainable-economy-summit/

źródło: materiały prasowe

4.9/5 - (8 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments