Plants & gypsy life - targi wnętrz, roślin i mody w Krakowie
Ekologia.pl Wydarzenia Targi Plants & gypsy life – targi wnętrz, roślin i mody w Krakowie

Plants & gypsy life – targi wnętrz, roślin i mody w Krakowie

Najbardziej zielone wydarzenie w Krakowie wraca 19 października do Forum Wydarzeń!Przygotujcie się na dużą dawkę roślin, dobrego designu oraz pozytywnej energii! Planty – targi zielonych wnętrz oraz Bohemian – targi stylu boho to projekty, które zadebiutowały w marcu i w zaledwie pół roku stały się jednymi z najbardziej znanych krakowskich targów. W październiku ponownie łączą siły, aby w kultowym miejscu na mapie Krakowa, jakim jest dawny Hotel Forum, stworzyć kolorową oazę i odczarować szarą polską jesień.

plants


Wydarzenie wyróżnia się dekoracją dobraną pod motyw przewodni każdej edycji, strefą chilloutu oraz kącikiem dla dzieci. Marki obecne na wydarzeniu są wybierane drogą selekcji przez organizatorki, które chcą, aby ich targi były różnorodne i trafiały w gusta szerokiej publiczności. Rośliny muszą być zielone i pachnące, rękodzieło oryginalne, a wszystkie produkty muszą odznaczać się wysoką jakością.

Plants & gypsy life będziemy obfitowało między innymi w klimatyczne dodatki do mieszkań i dla ducha, aromatyczne kosmetyki i świece, piękną biżuterię, odzież i dodatki w stylu boho oraz przede wszystkim we wspomniane już wielokrotnie rośliny. Jeśli chcesz sprawić, aby Twoje mieszkanie było przytulne i kolorowe na jesień i zimę to koniecznie zajrzyj 19 października do Forum Wydarzeń.

19 października, 11:00 – 18:00
Forum Wydarzeń, ul. Marii Konopnickiej 28
WSTĘP BEZPŁATNY
Link do wydarzenia –

źródło:materiały prasowe

4.9/5 - (20 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments