Desing w stylu eko – recykling i idea w jednym
Ekologia.pl Kobieta Moda Desing w stylu eko – recykling i idea w jednym

Desing w stylu eko – recykling i idea w jednym

Ekologiczny design
Ekologiczny design. fot.: Glamstore

Nowoczesny design łączy w sobie nie tylko formę, kolory i zastosowanie. To również materiał, który we współczesnych trendach musi być modny i EKO.

Dzisiejszy „Must – have”, to naturalne produkty pochodzące z recyklingu, stosowane w meblach, ozdobach i akcesoriach, spełniające potrzeby najbardziej wymagających.

Takie rozwiązania proponuje sklep Glamstore na warszawskim Mokotowie, który w swojej ofercie, oprócz proeko designerskich projektów ma niezliczone wzory, kolory i kształty EKO koszy na zakupy, do przechowywania, na rower etc. Udowadnia, że przechowywanie już nie musi być ukrywaniem! Teraz to, w czym nosimy lub przechowujemy rzeczy jest tak ładne, że można je eksponować. Kosze holenderskiej firmy Handed By są też wytwarzane z ekologicznych materiałów pochodzących z recyklingu, a więc nie tylko „look” ale też idea…

Koszyczki sprawdzają się doskonale kiedy zapragniesz uporządkować swoje drobiazgi lub zorganizować letni piknik dla rodziny i przyjaciół! Udając się na przejażdżkę rowerową po lesie, ptaki zamilkną z wrażenia a drzewa ukłonią Ci się w pas!

Doskonałym przykładem na proeko design są dostępne w Glamstore, krzesła, fotele, stoliki projektu i wykonania polskich artystów Michała Kędzi i Roberta Chruściela. Propozycja prowadzonej przez nich firmy Ideacarton to meble z naturalnej tektury. Bryła w całości wykonana jest z tektury falistej w naturalnym kolorze tektury, boki, zakończone profilem z twardej płyty HDF – przez co z pozoru delikatnej konstrukcji mebel jest wytrzymały i doskonale pełni swoją funkcję.

Fot. Glamstore

Źródło: Glamstore

4.6/5 - (7 votes)
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

polecam odnosnie tematu interesujący projekt https://zodzysku.eu

super koszyczki!