Jesienne Ekocuda w Gdańsku
Ekologia.pl Wydarzenia Targi Jesienne Ekocuda w Gdańsku

Jesienne Ekocuda w Gdańsku

Największy wybór kosmetyków naturalnych, rekordowa liczba wystawców, a do tego ciekawe warsztaty i wykłady – tak zapowiada się czwarta edycja Ekocudów w Gdańsku! Już 12 i 13 października na gdańskim Stadionie Energa odbędzie się kolejna edycja największych targów kosmetyków naturalnych w Polsce, które z roku na rok przyciągają coraz większe rzesze fanów naturalnej pielęgnacji.

Ekocuda

fot. J.Oleszek

Ekocuda zawitają do stolicy województwa pomorskiego już po raz czwarty i na pewno nie ostatni. Organizatorzy podkreślają, że każdego roku targi odwiedza coraz więcej osób, które chcą dbać zarówno o siebie, jak i o środowisko.

Nasze statystyki dobitnie pokazują, że na Pomorzu jest coraz więcej osób zainteresowanych kosmetykami produkowanymi z tego, co daje natura i w trosce o jej dobro. Pierwszą gdańską edycję Ekocudów, którą zorganizowaliśmy w marcu 2018 roku odwiedziło ponad 7 tysięcy osób. Kolejną, odbywającą się pół roku później, już prawie 8 tysięcy. Podczas targów, które miały miejsce tej wiosny frekwencja przekroczyła 13,5 tysiąca uczestników – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni targów oraz właścicielka marki Ekocuda. Dodaje: Jesteśmy przekonani, że ten wzrostowy trend się utrzyma, zwłaszcza że na jesiennej edycji targów spodziewamy się rekordowej liczby wystawców.

Stadion mekką urody
Gdańskiego Stadionu Energa żadnemu mieszkańcowi Trójmiasta ani Pomorza przedstawiać nie trzeba. Jednak w dniach 12-13 października obiekt ten zasadniczo zmieni swój charakter, z areny wydarzeń sportowych stając się oazą kosmetyków naturalnych. Właśnie w ten weekend obywać się na nim będą jesienne targi Ekocuda, organizowane w tym miejscu trzeci raz z rzędu. Swoją ofertę zaprezentuje na nich ponad 100 firm (najwięcej w dotychczasowej historii gdańskich Ekocudów), których specjalnością, ale też misją jest tworzenie organicznych, naturalnych i wegańskich kosmetyków przeznaczonych m.in. do pielęgnacji ciała, włosów czy do makijażu. Będą to głównie producenci krajowi, jednak odwiedzający mogą liczyć również na zagraniczne marki. Wbrew temu, co się może niektórym wydawać, w Polsce powstaje wiele kosmetycznych ekoperełek, które tylko czekają na odkrycie. Ekocuda są do tego świetną okazją.

Dwa dni atrakcji gratis
Warto podkreślić, że Ekocuda to więcej niż targi. Ich stali bywalcy doskonale o tym wiedzą, ale osoby, które słyszą o tej imprezie po raz pierwszy na pewno miło zaskoczy fakt, że towarzyszą jej różne dodatkowe atrakcje. W programie gdańskich Ekocudów są: wykład ambasadorki tragów – Agnieszki Niedziałek z napieknewlosy.pl, a także warsztaty, podczas których będzie można nauczyć się własnoręcznie robić ekokosmetyki. Co ważne, wszystkie te umiejętności i wiedzę zdobywa się nie wydając ani grosza, ponieważ wstęp na Ekocuda jest bezpłatny.

Wpisz do kalendarza:
Wydarzenie: targi Ekocuda
Miejsce: Stadion Energa w Gdańsku (ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1)
Data i czas: sobota 12 października w godzinach od 11.00 do 19.00; niedziela 13 października w godzinach od 11.00 do 18.00

Więcej informacji na:
www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda

źródło:materiały prasowe

4.8/5 - (13 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments